Archiwum dla kategorii Piecyki

Brunner iron Dog N3

Dla wszystkich, którzy lubią powracać do przeszłości, ciekawą propozycją będzie piec IRON DOG N°3. Jest on doskonałym połączeniem przyjemnych wspomnień z nowoczesnym duchem czasu. Urok klasycznego wzornictwa gwarantuje, że „żelazny pies” będzie pasować do wnętrza w każdym stylu i do wszystkich, którzy poszukują czegoś wyjątkowego,
IRON DOG N°3 posiada moc 7 kW i może ogrzać powierzchnię 50 – 90 m2. Jego wymiary to 760 x 390 x 560 mm (wys, x szer, x gł.). Wykonany jest z żeliwa, posiada tylne podłączenie odprowadzania spalin. Zaleca się opalanie pieca polanami o długości 250 – 330 mm.

, , , ,

Brak komentarzy

Koza K8

Koza K8 to żeliwny piec wolnostojący o unikalnym kształcie i modnych zdobieniach. Jego owalna forma i żeliwny korpus z prążkowanym wzorem tqczq w jedno nowoczesność wyglądu z tradycją stosowania żeliwa. Wersja kozy z przeszkleniem z dwóch stron (tunel) pozwala na delektowanie się widokiem ognia w podwójnej dawce. Piec w standardzie wyposażony jest w ruszt, deflektor wydłużający drogę spalin, kierownicę powietrza tworzącą system czystej szyby, ozdobny płotek zabezpieczający drewno przed wypadaniem z wkładu, szufladę na popiół, regulację dopływu powietrza poprzez popielnik, system zimnej klamki. Koza K8 charakteryzuje się mocą paleniska 9 kW oraz sprawnością na
poziomie ok. 75%.

, , ,

Brak komentarzy

Piec kaflowy Hannover

Piec kaflowy  Hannover to premierowy produkt znanej niemieckiej marki „Stoger”. Piec wolnostojący Hannover swoim wyglądem przypomina dawne tradycyjne piece kaflowe.

W szerokiej gamie kafli do wyboru mamy: 16 sztuk spośród standardowych kolorów i opcjonalnie w kolorach specjalnych (z możliwością wyboru koloru według specjalnego dobranego koloru). Czytaj reszte tego wpisu »

, , ,

Brak komentarzy

Nieprzeciętne kształty Bullerjan Design II Typ 01

„Co to za maszyna?” — to najczęściej zadawane pytanie klientów spoglądających na Bulłerjana. Trafnym określeniem jest maszyna — maszyna grzewcza. Na próżno szukać odpowiedników pieca Bullerjan. Nieprzeciętne kształty oraz konstrukcja ze spawanych rur tworzy dmuchające gorącym powietrzem dysze. Ogromna wydajność to jest to, co warto podkreślić przy piecu o mocy 11 kW i sprawności 82%. Różnorodność modeli i dodatków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarancja: 5 lat. Wymiary (wys. x szer. x gł.): 680 x 630 x 710 mm. Wylot spalin: 120 mm.

, , ,

Brak komentarzy

Nowoczesny piecyk na drewno – Falun 11

Falun 11 to nowoczesny piecyk na drewno o regulowanej mocy nominalnej od 4 do 12 kW i sprawności 78%. Wymiary (wys. x szer. x gł.): 1021 x 549×390 mm. Korpus pieca wykonany jest ze stali dostępnej w kolorze białym, bordowym, czerwonym lub kremowym. Palenisko wyłożone jest wermikulitem. Wylot spalin: 150 mm. Posiada wbudowany seryjnie system oczyszczania szyby. Atrakcyjne wzornictwo w bardzo przystępnej cenie. Gwarancja: 2 lata.

, , ,

Brak komentarzy

Grand WT – stalowy piec z płaszczem wodnym

Grand WT to stalowy piec z płaszczem wodnym. Jego moc wynosi 14 kW, a moc płaszcza wodnego 7,5 kW. Charakteryzuje go dużych rozmiarów palenisko zapewniające dużą wizję ognia. Wymiary pieca (wys. x szer. x gł.): 970 x 590 x 550 mm. Urządzenie wyposażone jest w boczne panele ceramiczne, a także w regulację nawiewu powietrza na szybę i do paleniska. Posiada duży funkcjonalny popielnik oraz praktyczną półkę nad paleniskiem.

, , ,

Brak komentarzy